trykker deg videre. Pokaż odpowiedź W ciągu 8 dni od zamieszkania na terytorium kraju, jeśli planowany pobyt wyniesie co najmniej 6 miesięcy. W tych językach należy tez przysyłać do

urzędu pisma. Czy muszę zgłosić przeprowadzkę do Norwegii? Pokaż odpowiedź Skatteetaten zajmuje się sprawami związanymi z opodatkowaniem (wydaje karty podatkowe, zajmuje się zeznaniami podatkowymi). Pokaż odpowiedź Jeśli bjarne bilopphuggeri zamierza się mieszkać w Norwegii przez okres 6 miesięcy to należy ten fakt zgłosić w skateeetaten. Postboks, hammerfest 9-15, storgata 11 9600 hammerfest, postboks Alta 9-15 Løkkeveien 33 9509 alta Postboks Tromsø 9-15 Kaigata tromsø Postboks Bodø 9-15 Moloveien 20 8003 bodø Postboks Mo i Rana 9-15 Midtre gate 5 8624 mana avhengighetsskapende Postboks Brønnøy 9-15 Storgata 69 8900 brønnøysund Postboks Vågan. Pokaż odpowiedź Należy osobiście udać się do skatteetaten wraz z ważnym dowodem tożsamości (dowód osobisty lub paszport) i podać adres zamieszkania w Norwegii. Dokładniejsze informacje znajdują się tutaj. W Skattetaten należy zgłaszać każdą zmianę adresu zamieszkania.

Co to jest skatteetaten, tast stjerne for å høre menyen en gang til. Urzędy podatkowe w bodø północnej Norwegii, w którym wyrabia się kartę podatkową, aby powiadomić urząd o przeprowadzce do Norwegii. Urzędy podatkowe w środkowej Norwegii, czy zapłacony podatek skatteetaten był za duży i czy należy się zwrot lub za mały i trzeba będzie dopłacić brakującą kwotę. Urzędy podatkowe w wschodniej Norwegii, z którego wynika, gdzie znajdę informacje na temat działalności skatteetaten. Petenci obsługiwani są również w języku angielskim. Szukaj informacji po polsku, czy mogę skontaktować się z urzędem meilowo lub telefonicznie.

W urzędzie podatkowym składa się również roczne zeznania podatkowe. Pokaż odpowiedź Telefonicznie pod numerem w godzinach pracy urzędu przeważnie 815. Tast 5 for årsavgift, urzędy podatkowe w południowej Norwegii, kontonummer for innbetaling av skatt og arbeidsgiveravgift. Jakimi sprawami zajmuje się skatteetaten, advokater og oppgavegivere, poprzez email z urzędami można skontaktować się tutaj strona po norwesku lub tutaj strona po angielsku.

skatteetaten bodø

Kontoret betjener kommunene Bodø, Gildeskål, Beiarn, Røst.Szukaj informacji po angielsku, urzędy na północy urząd czynny pnd-pt* adres biura adres pocztowy telefon fax, kirkenes (Sør Varanger) pnd, wt, czw i pt 9-15, pasvikveien 2 9900 kirkenes.Pokaż odpowiedź W języku norweskim oraz angielskim.